nepodporované zobrazení, otočte prosím na "portret"
Apartmány Ludmila - ubytování Luhačovice

Apartmány Ludkovice

Apartmány Ludmila - Ludkovice

Apartmány Ludmila - Ludkovice

Zcela nově vybudované apartmány ve venkovském stylu Bílých Karpat v obci Ludkovice, která se nachází v těsné blízkosti regionu Lázně Luhačovice, které jsou největší moravské lázně se 14 minerálními prameny. Obec Ludkovice je známá turistickými trasami od Ludkovské přehrady, ke „Svaté vodě“ a poutním místům Maleniska až ke hradu Starý Světlov, který byl panstvím pro region Luhačovice.

Nabízíme:
Venkovské ubytování v Luhačovickém Zálesí v úrovni 4 ****, se soukromým parkovištěm, bezbariérovým přístupem za venkovské ceny v blízké dostupnosti wellness Lázně Luhačovice. Posezení u kuchyňských kamen nebo pod přístřešky u venkovního ohniště.

Apartmán „A“

Velikost 70m2 počet hostů 4 dospělí nebo 2 dospělí a 3 děti. Je tvořen ze dvou pokojů – obývací pokoj, manželská postel 180 x 200 cm, studentská patrová postel, spodní lůžko 120 x 200 cm vs. vrchní lůžko 90 x 200 cm. Plochá obrazovka s internetovou TV a připojením Wifi je samozřejmostí.

Druhý pokoj je plně vybaven pro gurmány, kteří upřednostňují vlastní komfort kuchyně s technickým vybavením tzn. kuchyňské potřeby. Indukční deska, lednice s mrazákem, elektrická a mikrovlnná trouba, myčka na nádobí, kávovar ke zhotovení kvalitní čokolády nebo italského expresa.

Koupelna a WC je samostatná jakožto celý apartmán „A“ bezbariérový, vybavený hydromasážní vanou i komfortním sprchovým koutem 120 x 90 cm, vybavena horkovzdušným fénem, toaletními prostředky. Vzduchotechnika je řešena „rekuperací" čímž omezuje hluk a nečistoty pylů pro alergiky!

Apartmán“ A“ má venkovní přesazenou střechu, která zajištuje posezení pod přístřeškem s venkovním nábytkem při ranní kávě, snídani nebo relaxaci na venkově.

Zajímavostí apartmánu:

  • kuchyňský sporák - Tip: topinky se sádlem
  • hodiny kukačky - Tip: počítání minut, odbíjení půl hodin s kukačkou, spánek

Apartmán „B“

Velikost 60 m2 počet hostů 4 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti. Je tvořen ze dvou pokojů – Ložnice, manželská postel 180 x 200 cm, patrová postel ,spodní lůžko 90 x 200 cm vs. vrchní lůžko 90 x 200 cm. Druhý pokoj je plně vybavená kuchyně pro gurmány, kteří upřednostňují vlastní komfort s nádobím i vybavením kuchyně jako indukční deska, lednice, elektrická a mikrovlná trouba, myčka na nádobí, kávovar ke zhotovení kvalitní čokolády nebo italského expresa. Plochá obrazovka s internetovou TV a připojením WIFI je samozřejmostí.

Koupelna a WC je vlastní, samostatné mezi pokoji, vybavena horkovzdušným fénem, toaletními prostředky.

Apartmán má venkovní přesazenou střechu, která zajištuje posezení pod přístřeškem s venkovním nábytkem při ranní kávě, snídani nebo relaxaci na venkově.

Zajímavostí apartmánu:

  • kuchyňský sporák - Tip: topinky se sádlem

Apartmán „C“

Velikost 20 m2 počet hostů 2 dospělí max. s 1 dítětem. Tvořená obývacím pokojem, studentská patrová postel, spodní lůžko 120 x 200 cm vs. vrchní lůžko 90 x 200 cm. Kuchyňská linka je plně vybavena pro gurmány, kteří upřednostňují vlastní komfort kuchyně s nádobím i vybavením kuchyně vč. indukční desky, lednicí, elektrickou a mikrovlnou troubou, kávovarem ke zhotovení kvalitní čokolády nebo italského expresa. Plochá obrazovka s internetovou TV a připojením WIFI je samozřejmostí.

Koupelna a WC je vlastní, samostatná mezi pokojem, vybavena horkovzdušným fénem, toaletními prostředky. Pouze venkovní posezení u ohniště bez přístřešku.

nahoru